ZONA A | 4ta | 5ta | 6ta | ||
09.10 10:00 | AUX. TITA MATTIUSSI | RACING CLUB COLON | 2:0 | 1:1 | 3:1 |
09.10 10:00 | GODOY CRUZ (MZA.) | GODOY CRUZ CTRAL. CORDOBA (SE) | 0:0 | 4:0 | 1:0 |
09.10 10:00 | AUXILIAR EZEIZA | RIVER PLATE SAN LORENZO | 0:0 | 4:2 | 0:0 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | ARGENTINOS BANFIELD | 1:0 | 2:0 | 2:1 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | PLATENSE ALDOSIVI | 2:3 | 0:1 | 1:1 |
09.10 10:00 | GRANADERO BAIGORRIA | ROSARIO CENTRAL ESTUDIANTES LP | 2:0 | 2:0 | 6:1 |
ZONA B | |||||
09.10 10:00 | LA TATENGUITA | UNION INDEPENDIENTE | 0:0 | 4:3 | 2:4 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | ATL. TUCUMAN TALLERES (C) | 0:1 | 1:0 | 0:0 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | HURACAN BOCA JUNIORS | 2:1 | 0:0 | 1:5 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | LANUS VELEZ SARSFIELD | 2:5 | 1:2 | 2:2 |
08.10 10:00 | AUXILIAR | PATRONATO SARMIENTO | 3:3 | 0:1 | 2:0 |
09.10 10:00 | ESTANCIA CHICA | GIMNASIA Y ESGRIMA N.O. BOYS | 1:2 | 1:3 | 1:2 |
INTERZONAL | |||||
08.10 10:00 | AUXILIAR | DEFENSA Y JUSTICIA ARSENAL | 2:0 | 0:3 | 1:2 |
ZONA A | 7ma | 8va | 9na | ||
09.10 10:00 | PREDIO | COLON RACING CLUB | 1:2 | 1:0 | 2:1 |
09.10 10:00 | VELEZ DE SAN RAMON (SE) | CTRAL. CORDOBA (SE) GODOY CRUZ | 1:1 | 0:3 | 1:2 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | SAN LORENZO RIVER PLATE | 1:1 | 1:1 | 1:0 |
09.10 10:00 | PREDIO LUIS GUILLON | BANFIELD ARGENTINOS | 1:3 | 2:1 | 1:3 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | ALDOSIVI PLATENSE | 1:2 | 1:2 | 0:1 |
09.10 10:00 | COUNTRY | ESTUDIANTES LP ROSARIO CENTRAL | 2:1 | 3:2 | 2:0 |
ZONA B | |||||
09.10 10:00 | AUXILIAR | INDEPENDIENTE UNION | 4:1 | 4:1 | 3:1 |
09.10 10:00 | TALLERES (C) | TALLERES (C) ATL. TUCUMAN | 2:0 | 1:2 | 2:0 |
09.10 10:00 | AUXILIAR EZEIZA | BOCA JUNIORS HURACAN | 1:1 | 3:1 | 2:0 |
09.10 10:00 | VILLA OLIMPICA | VELEZ SARSFIELD LANUS | 2:0 | 8:0 | 2:0 |
08.10 10:00 | CDAD. DEPORTIVA | SARMIENTO PATRONATO | 2:0 | 2:2 | 2:0 |
09.10 10:00 | AUXILIAR | N.O. BOYS GIMNASIA Y ESGRIMA L.P. | 3:0 | 4:1 | 1:0 |
INTERZONAL | |||||
08.10 10:00 | AUXILIAR | ARSENAL DEFENSA Y JUSTICIA | 2:0 | 1:2 | 1:2 |